Kural Basit: Wheel Ball Oyna Kripto Kazan

Kural Basit: Wheel Ball Oyna Kripto Kazan

Erkam Game Studio  Bejan Game ve Bejan Gog’un ardından Wheel Ball adlı 3. oyunu ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.  

Geçtiğimiz yıl Dünyanın ilk Kürtçe dijital çocuk oyunu olan Bêjan Game ve tarihsel bir alıntı ile oluşturulan Bejan Gog’u piyasaya süren Erkam Game Studio ekibi son olarak farklı bir oyunla karşımıza çıkıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Erkam Game Studio ekibi yeni oyunlarının dünya standartları seviyesinde olduğunu belirterek “oyna-kazan” metoduyla kripto para kazandıran bir oyun olduğunun altını çizdi. 

Erkam Game Studio Ceo’su Behmen Doğu, projenin hazırlık aşamasında ilke edindikleri hususun dünya standartlarına yakın bir oyun hazırlamak olduğunu ancak bu standartların dahi üzerinde bir işe imza attıklarını belirterek; “Son birkaç yıldır oyun sektörü akıl almaz bir şekilde değişime uğradı. Bizde Türkiye’de bu değişime ayak uydurarak P2E (Play to earn) yani “kazanmak için oyna” kategorisinde bir oyun tasarladık.  Bir hayal kurduk ve gerçekleşmesi için büyük bir özveriyle çalıştık. Şimdi ise bunu başarmış olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. 

Oynayarak Kripto Para Kazanmayı Kim İstemez?  

Wheel Ball oyununun, oyunculara üst düzel oyun deneyimler sunarak aynı zamanda gerçek kripto para kazandıran bir oyun olduğunu vurgulayan Ceo Behmen Doğu, “Oyuncuların oynadıkça kripto para kazanmalarını sağlayan blok zinciri tabanlı oyunlar, oyun alanında yeni bir çağın önünü açıyor. Bizde bu çağı yakalamak istedik. Wheel Ball oyunu için kural çok basit: oyna ve Wheel Ball Token (WBT) kazan. Biz oyuncuların motivasyonlarını bir etkisi olmayan puan sistemlerine değil, gerçek kripto paralar üzerinden dinç tutmayı hedefliyoruz.” diyerek sözlerini şöyle noktaladı: 15 kişilik bir ekiple bir yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığımız bu projeyle teknolojik gelişmeleri oyun severlerle buluşturduk. Özellikle covid19 salgınıyla beraber farklı bir boyut alan oyun endüstrisine bir katkıyı Türkiye’den sunmak istedik. Oyun severler ve kripto para kazanmak isteyenler oyunumuza PlayStore ve AppleStore’den ücretsiz bir şekilde ulaşabilir.