..:Erkamsoft::ERKAM YAZILIM:..

Erkam Soft 2019 yılı başlarında Batman’da kurulmuştur. Firmamız; mobil cihazlar, tablet, bilgisayar ve web siteleri için hızlı, yüksek güvenlikli, verimli, nitelikli, özel yazılımlar üretir ve güncel teknolojik çözümler geliştirir. Yazılımların ara yüzlerini anlaşılır hale getirerek kullanımlarını kolaylaştırır. Danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunar.
Yazılım ve tasarım alanında eğitim gören gençlerin kendilerini geliştirmesi için ihtiyaçlar doğrultusunda bünyesinde staj imkânı sağlar ve çalışma performanslarına göre iş imkânı sunar.

MİSYONUMUZ

Teknolojik ürünler, makineler, robotlar, araçlar, taşınabilir ve giyilebilir cihazlar için AR-GE çalışmaları yaparak daha işlevsel hale getirecek ve verimliliklerini arttıracak yazılımlar geliştirmek.
Emek gerektiren ve yüksek risk barındıran işlemlere yönelik günümüz teknolojine uygun cihazlar geliştirmek.
Yeni fikirler, yeni ufuklar üreten, kendini sahadan gelecek talepler doğrultusunda geliştiren, şekillendiren ve sanatsal hale getiren, önerilere açık ve alternatif çözümler üretebilen ekibimizle yepyeni ve benzersiz uygulamalar geliştirmek.
Etik değerlere uygun kullanıcıların üretkenlikleri arttıran, değer katan uygulamalar; eğlenceli ve eğitsel oyunlar üretmek.
Yazılım alanında her biri alanında eğitimli ve yılların birikimine sahip uzmanlarla beraber güçlü bir ekiple ERKAM SOFT’u kurduk. Ekibimizin içerisinde olguları farklı açılardan çözüm odaklı irdeleyip, farklı yönlerden yaklaşan çalışanlarımızın bulunmasını en büyük gücümüz olarak görüyoruz. Uygulamaya dönüştürmekte olduğumuz fikirlerimiz küresel çapta olduğundan ekibimizi ihtiyaçlar doğrultusunda daha da genişleterek sektörde lider konuma gelmek.
Üretken, güçlü, özgün ve her yaşa hitap edecek güzel ve farklı uygulamalarla yeniliklere devam ederek yerli bir isim olan Erkam Soft u dünya çapında değeri yüksek bir Marka haline getirmek.


VİZYONUMUZ

Özgün projelerle insanların hayatını güzelleştiren ve kolaylaştıran üretken uygulamalar sunarak, yazılım dünyasında küresel bir marka olmak…

ERKAM YAZILIM GENEL MÜDÜRÜ

BEHMEN DOĞU