• TARAFLAR
 • İşbu Sözleşme aşağıdaki taraflar arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde imzalanmıştır. İş bu sözleşmeyi kabul etmekle alıcı, sözleşme konusu siparişi onayladığı takdirde sipariş konusu bedeli ve varsa kargo ücreti, vergi gibi belirtilen ek ücretleri ödeme yükümlülüğü altına gireceğini ve bu konuda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

 • KONU
 • İşbu Sözleşme, alıcı’nın, satıcı’ya ait internet sitesi üzerinden elektronik ortamda siparişini verdiği aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini düzenler. Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

 • SATICI BİLGİLERİ
  1. Ünvanı : Erkam Yazılım Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
  2. Adres : Gap Mahallesi T.Özal Bulvarı Babil Plaza kat:7 No:65T BATMAN
  3. Telefon: 0532 175 9172
  4. Eposta: info@erkamsoft.com
 • ALICI BİLGİLERİ

  1. Teslim edilecek kişi:
  2. Teslimat Adresi:
  3. Telefon:
  4. Faks:-
  5. Eposta/kullanıcı adı:

 • SİPARİŞ VEREN KİŞİ BİLGİLERİ
  1. Ad/Soyad/Unvan:
  2. Adres:
  3. Telefon:
  4. Faks:
  5. Eposta/kullanıcı adı

 • SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/ÜRÜNLER BİLGİLERİ
  1. Malın /Ürün/Ürünlerin/ Hizmetin temel özelliklerini (türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi) Erkam Yazılım Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne ait internet sitesinde yayınlanmaktadır. Satıcı tarafından kampanya düzenlenmiş ise ilgili ürünün temel özelliklerini kampanya süresince inceleyebilirsiniz. Kampanya tarihine kadar geçerlidir.
  2. Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.
  3. Sözleşme konusu mal ya da hizmetin tüm vergiler dâhil satış fiyatı aşağıda gösterilmiştir. Ürün AçıklamasıAdetBirim FiyatıAra Toplam KDV Dahil) Kargo Tutarı Toplam : Ödeme Şekli ve Planı Teslimat Adresi Teslim Edilecek kişi Fatura Adresi Sipariş Tarihi Teslimat tarihi Teslim şekli
  4. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti Erkam Yazılım Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından ödenecektir.

 • FATURA BİLGİLERİ :
  1. Ad/Soyad/Unvan :
  2. Adres :
  3. Telefon :
  4. Faks :
  5. Eposta/kullanıcı adı :
  6. Fatura teslim : Fatura sipariş teslimatı sırasında fatura adresine sipariş ile birlikte teslim edilecektir.