BEJAN PROJESİNE SİYASİLERDEN TAM DESTEK

BEJAN PROJESİNE SİYASİLERDEN TAM DESTEK

Erkam Yazılım Şirketi Genel Müdürü Behmen Doğu, Siyasi Parti Liderleri, STK yönetimleri ve Kanaat önderleri ile görüşerek Bejan Projesini tanıtmaya devam ediyor. 

Görüşmelerde liderlere proje detayları anlatılıp Bejan Kürtçe Eğitim Setleri takdim edildi. Proje içeriğini ve detayları inceleyen tüm siyasi parti liderleri projeye tam destek verdi.

Batman ve Diyarbakır firması olan Erkam Yazılım tarafından tasarlanan Bejan projesinin 4 ayaklı bir proje olduğunu belirten Behmen Doğu, “Eğitim seti, çizgi film ve dünyanın ilk Kürtçe çocuk oyununu yaptık. Eğitim setimiz 19 kitap ve 147 adet kelime kartları olmak üzere, 20 materyalden oluşmaktadır ve setimiz Sanayi Bakanlığı ve Kültür Bakanlığı onaylıdır” dedi. 

Bejan Game oyunu, 26 Eylül 2020’de App Store ve Google Play’de yayınlamıştır ve oyunumuz eğitim kategorisinde daha ilk günden aramalarda üst sıralara yerleşmiş ve  en çok kazandıran uygulamalar arasında yerini almıştır. Önümüzdeki haftalarda oyuna yeni bölümler de eklenecektir. Ayrıca ikinci oyunumuz için de çalışmalarımız sürmektedir.

https://www.gazeteduvar.com.tr/siyasi-parti-liderlerinden-bejana-destek-haber-1505626

DEVA:https:twitter/EminEkmen

https:twitter/EminEkmen-KararTV

HDP: twitter/HDP