BLOCKCHAİN TABANLI TOKEN KAZANDIRAN OYUN PROJESİNİN SONUNA YAKLAŞIYORUZ

BLOCKCHAİN TABANLI TOKEN KAZANDIRAN OYUN PROJESİNİN SONUNA YAKLAŞIYORUZ

İngiltere merkezli bir oyun firmasıyla beraber yürüttüğümüz blockchain tabanlı token kazandıran Oyun projesinin sonuna yaklaşıyoruz.

Erkam Game Studio bünyesinde hikayesi oluşturulan ve yazılımını da geliştirmekte olduğu "oyun oynayarak token kazandıran casual oyun" yakında erişime açılıyor.

Blockchain modellerini kullanan oyunculara oyun oynayarak gerçek dünyada da değerlenme potansiyeli olan Token kazanma ve oyunun Tokenleri ile NFT Marketplace’den alışveriş yapabilme olanağı da sunuyor.

Multiplayer özelliğine sahip oyunun Play2 Earn içeriklerini barındırması birçok oyundan farklı olduğunu gösteriyor. Oyunda çarkın renkli yuvalarına, süre bitmeden doğru renkteki top yerleştirilerek ile sonraki bölüme geçilmektedir.

Erkam Game Studio Ceo’su Behmen Doğu, projenin hazırlık aşamasında ilke edindikleri hususun dünya standartlarına yakın bir oyun hazırlamak olduğunu ancak bu standartların dahi üzerinde bir işe imza attıklarını belirterek; “Son birkaç yıldır oyun sektörü akıl almaz bir şekilde değişime uğradı. Bizde Türkiye’de bu değişime ayak uydurarak P2E (Play to earn) yani “kazanmak için oyna” kategorisinde bir oyun tasarladık.  Bir hayal kurduk ve gerçekleşmesi için büyük bir özveriyle çalıştık. Şimdi ise bunu başarmış olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

 

ERKAMSOFT YÖNETİM KURULU BAŞKANI

BEHMEN DOĞU